פתיחת תיק לחברה בחיפה

כל מי שמעוניין להקים חברה בחיפה, חייב להיעזר במשרד רואי חשבון, על מנת לעבור את כל התהליך בצורה היעילה והנבונה ביותר. פתיחת תיק לחברה בחיפה חייבת להתבצע הן במס הכנסה והן במע"מ ובביטוח לאומי, ברגע תחילת הפעילות העסקית של החברה. חשוב להדגיש כי לא ניתן להתחיל לספק שירותים או מוצרים, ללא פתיחת התיק ברשויות המתאימות.

אנו בפירמת -לטי ושות' רואי חשבון ויועצים נשמח לספק לכם שירות של פתיחת תיק לחברה בחיפה. אנו מתמחים במתן ייעוץ פיננסי ושירותי ראיית חשבון לעסקים גדולים ובינוניים, תוך כדי הקפדה על יחס אישי ואדיב לצד ליווי צמוד לכל אורך הדרך. אנו נשמח לפתוח תיק לחברה שלכם ולספק לכם את כל הייעוץ המקצועי הדרוש, על מנת להבטיח לכם התנהלות תקינה ויעילה יותר.

פתיחת תיק לחברה בחיפהכל מה שחשוב לדעת לגבי פתיחת תיק לחברה בחיפה

חשוב להבין כי כל מי שפותח חברה נחשב לבעל שליטה בחברה, ולכן גם הוא חייב לפתוח תיק במס הכנסה. אומנם כל הפעילות העסקית מתבצעת דרך החברה, אך בעל השליטה מחויב להגיש דוח שנתי למס הכנסה, מאחר והוא בעל מניות בחברה שלו. לכן יש צורך לפתוח את התיק באמצעות הגשת טופס 5329, כאשר ההמלצה הכללית היא להיעזר ברואה חשבון שמתמחה בתחום, במטרה להבטיח לעצמכם תהליך פשוט ויעיל יותר.

מעבר לכך, כדאי לדעת כי פתיחת תיק לחברה, המעסיקה מספר עובדים, חייבת להתבצע באמצעות מילוי והגשת טופס 4436. טופס זה כולל את כל הפרטים הרלוונטיים לחברה, כמו למשל זהות בעלי המניות, פרטים אודות החברה ותחום ההתמחות שלה וכדומה.

פתיחת תיק לחברה בחיפה – מה מעולם לא סיפרו לכם

כדאי לדעת כי פתיחת תיק לחברה מחייבת שימוש במספק התיק של החברה, אשר ניתן לה על ידי רשם החברות. לאחר פתיחת התיק, תישלח באופן אוטומטי דרישה לתשלום מקדמות מס הכנסה. חשוב לדעת כי מאחר ומדובר על חברה חדשה ללא הכנסה, שיעור המקדמות ייקבע לפי הרווח הממוצע בתחום של החברה.

עם זאת, ניתן להגדיל או להקטין את גובה המקדמות, באמצעות הגשת בקשה מנומקת על גבי טופס ייעודי. כמו כן, חברה המעסיקה עובדים חייבת להצהיר על כך במס הכנסה, בעת פתיחת התיק. יש צורך להצהיר על תאריכי התחלת העבודה של העובדים וסוגי התשלומים שהחברה משלמת להם. בהתאם לכך, מס הכנסה יפתח תיק ניכויים ויעביר את המידע לביטוח לאומי.

אנו בפירמת לטי ושות' – רואי חשבון ויועצים נשמח לסייע לכם לגבי פתיחת תיק לחברה בחיפה. אנו מתמחים בתחום מזה שנים ונהנים ממאות לקוחות מרוצים. המשרד שלנו מעסיק אך ורק רואי חשבון ברמה הגבוהה ביותר, הנהנים משנים של וותק וניסיון בתחום. אנו מאמינים ביחס אישי ואדיב לכל לקוח, לצד ליווי צמוד לכל אורך הדרך. לקבלת מידע נוסף, צרו קשר.